Nesilden nesile aktarılan sinema aşkı…

DENNER GRUP HAKKINDA

Denner Ailesinin büyüğü Sn. Muhtar Yusuf tarafından 1940 yılında temelleri atılan; Denner Global, Denner Ailesinin geliştirerek bugunlere getirdiği şirketler grubudur. Kıbrıs’ın önde gelen kurumlarından olan Denner Grubu; gayrimenkul, yatırım ve geliştirme, mobilya, aksesuar, sinema ve eğlence sektöründe hizmet vermektedir.

Denner Global olarak belirlemiş olduğumuz kalite politikamız çerçevesinde sürekli gelişim gösteren büyüyen yeniliklere açık, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirketler grubu olmayı ilke edindi.

Galleria Cinema Group Dünya standartlarındaki teknolojı ve konforu birleştirerek 1997 yılında Muhtar Yusuf Alışveriş Merkezinde 2 salon olarak hizmet vermeye başladı. Galleria Sinema’ları daima sektörün öncesi oldu ve birçok ilke imza attı. Kıbrıs’ın birçok şehrinde sinemalar açarak daha fazla sinema severe ulaştı. Galeria Sinemaları sinema teknolojısınde her zaman öncü olmuştur. Dolby Digital Sistemini Kuzey Kıbrıs’ta sinema severlere ilk tanıtan , en son yenilikleri RealD 3D ve X Pand teknolojisiyle birlikte sinema seyircisini daha once hiç yaşamadığı üç boyutlu sinema deneyimiyle tanıştı. Şuan 3 farklı şehirde toplamda 1200 koltuk kapasitesi bulunan 7 salonu mevcuttur.

ŞİRKETLER GRUBUMUZ

DENNER CONSTRUCTION

Muhtar Yusuf’un 1940’larda temelini attığı, yine 1960’larda Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti zamanında Emniyet Türk İnşaat Şirketi olarak kurulan şirketi kurumsal anlamda gün ve gün geliştirerek Denner Construction günümüze taşımıştır. K.K.T.C Inşaat Encümenine kayıtlı 1.Sınıf Müthahitlik Şirketidir. Yaptığı işler arasında Alışveriş Merkezleri, show roomlar, villalar ve apartman blokları yer almaktadır.

Markalaşma yolculuğu 1950 yılına dayanan LAZZONI, küçük birikimlerin büyük yatırımlara dönüştürülmesi doğrultusunda kurulmuştur. İş azmi ve kararlığından aldığı gücü güvene dönüştüren firma, yaptığı doğru yatırımlarla günümüze kadar istikrarlı bir büyüme göstermiş, Türkiyede sektöründeki lider kuruluşlardan biri olmuştur.

Denner Ailesinin 2007 yılında kurmuş olduğu mobilya kolunda LAZZONI MOBİLYA’nın K.K.T.C Bayiliğini alarak 2007 yılından itibaren K.K.T.C ‘deki müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

LAZZONI FURNITURE

CANEV PROPERTIES

Geçmişi 1940’lara dayanan Ailenin büyüğü Muhtar Yusuf’un kurup geliştirdiği ve Denner Ailesinin devam ettirdiği; gayrimenkul yatırım ve geliştirme şirketidir. Yaptığı işler arasında Alışveriş Merkezleri, show roomlar, villalar ve apartman blokları yer almaktadır.