HAKKIMIZDA

AVENUE DEREBOYU AVM Ulusal ve Uluslararası mağaza karması, kids play alanı, özel etkinlik alanları, fitness and dance Center, Avenue Cinemax Sinema Kompleksi yanısıra, teras restoran–cafe ve eğlence alanları ile KKTC ve Başkent Lefkoşanın cazibe merkezi olarak planlanmıs bir projedir. 5000 m2 nin uzerinde bir alanda hayat bulan, KKTC’nin en prestijli bölgelerinden olan Dereboyu, Mehmet Akif Caddesinde hayata geçen proje; açılacak olduğu günden itibaren alışveriş, eğlence, aktivite ve yeme-içme alanları ile ziyaretçilerine farklılıklarını hissettirecektir.

Başkentin kalbinde yer alan Avenue Dereboyu ziyaretçilerine yeni bir yaşam tarzı sunmayı hedef edinmiştir. Avenue Dereboyu’nda Magazalar 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Eğlence ve yeme-içme alanları ile AVENUE CINEMAX ilgili saatler dışında hizmet vermektedir.

Avenue Dereboyu ’nda tüm bina engelli ziyaretçilerimizin kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır. Giriş noktasında tekerlekli sandalye hizmeti alabildiği gibi telefonla engelli servis aracımızdanda yararlanabilecek ve Sinemalarda dahil tüm katlara sorunsuz ulaşabilecektir. Kendi aracıyla geldiği takdirde ise kendilerine ayrılmış özel otopark alanlarını ücretsiz olarak kullanabileceklerdir.

Avenue Dereboyu; Otopark, engelli ziyaretçileri için servis aracı, free phone taxi ve vale hizmeti, bebek odası, ATM, alışveriş merkezi dışına çıkmadan kolaylıkla temiz hava alabilecekleri teras alanları yanısıra gerekli güvenlik önlemleri gibi hizmetler sunmaktadır.

Yılın her döneminde gündüz ve gece yaşamına keyif katacak alışveriş hizmetleri, etkinlik ve aktiviteleri ile birçok faklı hizmeti aynı çatı altında bulundurmaktadır. Avenue Dereboyu etkinlik alanlarında ziyaretcilerini farklı sosyal kültürel aktiviteler eşliğinde karşılamayı; alışveriş festivalleri, konser ve muzik dinletileri, defile, sergi, seminer ve lansman gibi sayısız etkinliğe ev sahipliği yapmayı hedef edinmiştir.

Avenue Dereboyu farklı bir konseptte oluşturulmuş özenli marka ve mağaza karması yanı sıra; Kıbrısın Sinema sektorü öncüsü Denner Global bünyesinde hizmete girecek olan AVENUE CINEMAX ile buluşturuyor ziyaretçilerini. 3D üç adet kapalı salona sahip olan AVENUE CINEMAX nostaljik açık hava sineması ile Dünya standartlarındaki teknoloji ve konforu birleştirerek ziyaretçilerine keyifli saatler yasatacaktır.

BAŞKENTTE YAŞAMIN MERKEZİ…

YAŞAMIN YENİ YÜZÜ